Spam

Wiecie co robić. 


--------------------------------------------------------

2 komentarze:

 1. Cześć ;)
  Niedawno otworzyliśmy blog niepoważne recenzje. Jeżeli chciałabyś, aby twoje opowiadanie zostało pokazane szerszej publice... serdecznie zapraszam!
  Oferujemy szybkie i rzetelne opinie na przeczytany temat. Możesz podrzucić również kilka własnych tytułów - książek, seriali i filmów.
  Zapraszam
  Aneta xx

  http://niepowaznerecenzje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Brakuje Ci miejsca, w którym mogłabyś zareklamować swoje opowiadanie? Dostrzegłyśmy, że na swoim blogu publikujesz teksty związane między innymi z Hermioną Granger, więc wydaje nam się, że nasz katalog — Katalog Granger, działający już ponad dwa lata! — to miejsce idealne właśnie dla Ciebie!
  Dowiedz się kilka ciekawostek na temat aktorów z Harry'ego Pottera, przeczytaj wywiady z różnymi osobami, zobacz jakie organizujemy konkursy. Zerknij co piszemy w dzienniku Hermiony Granger i poprzeglądaj tablicę ogłoszeń! To jedne z niewielu atrakcji, które mają miejsce na Katalogu Granger, a jest ich o wiele więcej. Dołącz do nas i przekonaj się sam/a, czy warto zostać z nami na dłużej. Stwórzmy razem miejsce, w którym będziemy mogli rozmawiać, podzielić się swoimi wrażeniami na różne tematy, nie tylko te związane z „Harrym Potterem…”. Rozwijajmy wspólnie nasze pasje.
  Dołącz do nas, a my zapewnimy Ci tylko jedno — nie zawiedziesz się!
  http://katalog-granger.blogspot.com/

  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń

Szablon